UI Icons (1.1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Link
cy: Dolen

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Keywords
cy: Geiriau allweddol

en: Before
cy: Cynt

en: After
cy: Ar ôl

en: Filter
cy: Hidlydd

en: General
cy: Cyffredinol

en: Select
cy: Dewis

en: Icon only
cy: Eicon yn unig

en: Autocomplete
cy: Hunan-gwblhau
