UI Icons (1.1.0-beta2) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: User interface
dz: ངོས་འདྲ་བ་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Filter
dz: ཚགས་མ།
