UI Icons (1.1.0-beta2) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Keywords
or: ସୂଚକ ଶବ୍ଦ

en: Filter
or: ଛାଣକ
