UI Icons (1.1.0-beta3) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Submit
nn: Legg inn

en: Group
nn: Gruppe

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Link
nn: Lenke

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Save
nn: Lagre

en: Keywords
nn: Nøkkelord

en: Filter
nn: Filtrer
