UI Icons (1.1.0-beta3) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: Group
os: Къорд

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Save
os: Ныффысс

en: Add
os: Бафтау
