UI Icons (1.1.0-beta3) - en to tr translation catalogue (27 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Submit
tr: Gönder

en: Group
tr: Grup

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Link
tr: Bağlantı

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: Icon
tr: Simge

en: Add
tr: Ekle

en: Icons
tr: İkonlar

en: Keywords
tr: Anahtar kelimeler

en: Before
tr: Önce

en: After
tr: Sonra

en: Filter
tr: Süzgeç

en: General
tr: Genel

en: Next page
tr: Sonraki sayfa

en: Select
tr: Seç

en: About
tr: Hakkında

en: Icon only
tr: Sadece resim

en: Autocomplete
tr: Otomatik tamamla

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: Previous page
tr: Önceki sayfa

en: Placeholder for URL
tr: URL adresinin yer tutucusu

en: Placeholder for link text
tr: Bağlantı metninin yer tutucusu
