UI Icons (1.1.0-beta3) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Submit
mn: Күүседири

en: Search
mn: Дилээри

en: Link
mn: Шөлүлге

en: Save
mn: Шыгжаары

en: Filter
mn: Шүүрээри

en: About
mn: Дугайында
