UI Icons (1.1.0-beta4) - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Submit
hu: Beküldés

en: Group
hu: Csoport

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Icon
hu: Ikon

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Icons
hu: Ikonok

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: Before
hu: Előtte

en: After
hu: Utána

en: Filter
hu: Szűrő

en: General
hu: Általános

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Select
hu: Kiválasztás

en: About
hu: Leírás

en: Icon only
hu: Csak ikon

en: Autocomplete
hu: Automatikusan kiegészülő

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Placeholder for URL
hu: Helykitöltő hivatkozáshoz

en: Placeholder for link text
hu: Helykitöltő hivatkozás szöveghez

en: Filter by name
hu: Szűrés név alapján

en: Icon Name
hu: Ikon neve
