UI Icons (1.1.0-beta4) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Group
mr: समुह

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Link
mr: दुवा

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Filter
mr: गाळणी

en: General
mr: साधारण
