UI Icons (1.1.0-beta4) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Submit
oc: Sometre

en: Group
oc: Grop

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Link
oc: Ligam

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: Add
oc: Apondre

en: Keywords
oc: Mots claus

en: Before
oc: Abans

en: After
oc: Aprèp

en: Filter
oc: Filtrar

en: Select
oc: Seleccionar

en: About
oc: A prepaus

en: Autocomplete
oc: Autocomplecion
