UI Icons (1.1.0-beta5) - en to da translation catalogue (28 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Submit
da: Indsend

en: Group
da: Gruppe

en: List
da: Vis

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: Icon
da: Ikon

en: Add
da: Tilføj

en: Icons
da: Ikoner

en: Keywords
da: Nøgleord

en: Before
da: Før

en: After
da: Efter

en: General
da: Generelt

en: Next page
da: Næste side

en: Select
da: Vælg

en: Grid
da: Gitter

en: About
da: Om

en: Icon only
da: Kun ikon

en: Autocomplete
da: Autofuldfør

en: Field types
da: Felttyper

en: Previous page
da: Forrige side

en: Result format
da: Resultatformat

en: Placeholder for URL
da: Placeholder til URL

en: Placeholder for link text
da: Placerholder til linktekst
