UI Icons (1.1.0-beta5) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Submit
eu: Bidali

en: Group
eu: Taldea

en: List
eu: Zerrenda

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Link
eu: Esteka

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: Add
eu: Gehitu

en: Icons
eu: Ikonoak

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: Before
eu: Aurretik

en: After
eu: Ondoren

en: Filter
eu: Iragazkia

en: General
eu: Orokorra

en: Select
eu: Aukeratu

en: Grid
eu: Sareta

en: About
eu: (r)i buruz

en: Field types
eu: Eremu motak
