UI Icons (1.1.0-beta5) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: User interface
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਇੰਟਰਫੇਸ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ
