UI Icons (1.1.0-beta5) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: User interface
si: පරිශීලක අතුරු මුහුණත

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Group
si: සමූහය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Search
si: සොයන්න

en: Link
si: සම්බන්ධය
