UI Icons (1.1.0-beta5) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Submit
sk: Odoslať

en: Group
sk: Skupina

en: List
sk: Zoznam

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Link
sk: Odkaz

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Icon
sk: Ikona

en: Add
sk: Pridať

en: Icons
sk: Ikony

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Before
sk: Pred

en: After
sk: Za

en: General
sk: Všeobecné

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Select
sk: Zvoľte

en: Grid
sk: Mriežka

en: About
sk: Informácie o

en: Icon only
sk: Iba ikony

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: Field types
sk: Typy polí

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Placeholder for URL
sk: Zástupný reťazec pre URL

en: Placeholder for link text
sk: Zástupný reťazec pre odkaz
