UI Icons (1.1.0-beta5) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: List
ta: பட்டியல்

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Filter
ta: வடிகட்டி
