UI Patterns (2.0.0-alpha1) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: User interface
br: Etrefas implijer

en: Delete
br: Dilemel

en: View
br: Gwel

en: Menu
br: Lañser

en: Text
br: Testenn

en: Color
br: Liv

en: String
br: Chadenn arouezennoù
