UI Patterns (2.0.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (53 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Overview
ca: Resum

en: Links
ca: Enllaços

en: Number
ca: Número

en: Message
ca: Missatge

en: - None -
ca: - Cap -

en: Name
ca: Nom

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: Path
ca: Camí

en: Menu
ca: Menú

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Block
ca: Bloc

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Filter
ca: Filtra

en: Severity
ca: Severitat

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Fields
ca: Camps

en: Textfield
ca: Camp de text

en: Line
ca: Línia

en: Details
ca: Detalls

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Attributes
ca: Atributs

en: String
ca: Cadena

en: Links:
ca: Enllaços:

en: Source
ca: Font

en: Entity
ca: Entitat

en: Empty
ca: Buit

en: Forbidden
ca: No es permet

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Others
ca: Altres

en: Field Name
ca: Nom del camp

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Formatter
ca: Formatador

en: Boolean
ca: Booleà

en: Available components
ca: Components disponibles

en: Checkboxes
ca: Caselles de selecció

en: Field label
ca: Etiqueta del camp

en: Field formatter
ca: Formatador de camp

en: Filter messages
ca: Filtra missatges

en: Conditional rules
ca: Regles condicionals

en: Weight for row @number
ca: Pes de la fila @number

en: Absolute URL
ca: URL absoluta

en: Entity link
ca: Enllaç a entitat

en: Initial visibility level
ca: Nivell de visibilitat inicial

en: Number of levels to display
ca: Nombre de nivells a mostrar
