UI Patterns (2.0.0-alpha3) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: User interface
mg: Momba ny mpikambana

en: Development
mg: Fivoarana

en: Type
mg: Karazana

en: List
mg: Lisitra

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Filter
mg: Sivana

en: Source
mg: Loharano
