UI Patterns (2.0.0-alpha3) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: User interface
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਇੰਟਰਫੇਸ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ
