UI Patterns (2.0.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (43 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Development
sk: Vývoj

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Overview
sk: Prehľad

en: Links
sk: Odkazy

en: Number
sk: Číslo

en: Message
sk: Správa

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Name
sk: Názov

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: Path
sk: Cesta

en: Component
sk: Komponent

en: Components
sk: Komponenty

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Block
sk: Blok

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Fields
sk: Polia

en: Textfield
sk: Textové pole

en: Line
sk: Riadok

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Attributes
sk: Atribúty

en: String
sk: Reťazec

en: Source
sk: Zdroj

en: Entity
sk: Entita

en: Empty
sk: Prázdne

en: Select
sk: Zvoľte

en: Context
sk: Kontext

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Others
sk: Iné

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Boolean
sk: Logické hodnoty

en: Available components
sk: Dostupné komponenty

en: Filter messages
sk: Filtrovať správy

en: Weight for row @number
sk: Váha riadku @number

en: Absolute URL
sk: Absolútna URL
