UI Patterns (2.0.0-beta1) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Message
ht: Mesaj

en: - None -
ht: - Vid -

en: Name
ht: Non

en: All
ht: Tout

en: Block
ht: Blòk

en: Filter
ht: Filtre

en: Severity
ht: Severite
