UI Patterns (2.0.0-beta2) - en to af translation catalogue (21 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Overview
af: Oorsig

en: Number
af: Getal

en: Message
af: Boodskap

en: - None -
af: - Geen -

en: Required
af: Verplig

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Path
af: Pad

en: Unknown
af: Onbekend

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Filter
af: Filtreer

en: Severity
af: Strengheid

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Source
af: Bron
