UI Patterns (2.0.0-beta2) - en to be translation catalogue (43 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Development
be: Распрацоўка

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Overview
be: Агляд

en: Links
be: Спасылкі

en: Number
be: Нумар

en: Message
be: Паведамленне

en: - None -
be: - Нічога -

en: Required
be: Абавязкова

en: Name
be: Імя

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: Path
be: Сцежка

en: Menu
be: Меню

en: Component
be: Кампанент

en: Components
be: Кампаненты

en: Unknown
be: Невядомы

en: All
be: Усе

en: Block
be: Блок

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Severity
be: Прыярытэт

en: Fields
be: Палі

en: Textfield
be: Тэкставае поле

en: Line
be: Радок

en: Details
be: Падрабязна

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: String
be: Радок

en: Source
be: Крыніца

en: Entity
be: Сутнасць

en: Empty
be: Пусты

en: Select
be: Выбраць

en: Context
be: Кантэкст

en: Machine name
be: Машынная назва

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Boolean
be: Лагічны тып  (Boolean)

en: Field formatter
be: Фарматэр поля

en: Weight for row @number
be: Вага для радка @number

en: @name field is required.
be: @name поле патрабаванае.
