UI Patterns (2.0.0-beta3) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Type
mk: Тип

en: List
mk: Листа

en: Remove
mk: Одстрани

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Required
mk: Побарано

en: Details
mk: Детали
