UI Patterns (2.0.0-beta3) - en to my translation catalogue (21 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Number
my: နံပါတ်

en: Message
my: သတင်း

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Menu
my: မီနူး

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ

en: Other
my: အခြား

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
