UI Patterns (2.0.0-beta3) - en to sq translation catalogue (24 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Overview
sq: Panorama

en: Message
sq: Mesazhi

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Required
sq: Kërkohet

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Path
sq: Pozicioni

en: Menu
sq: Menuja

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Url
sq: Adresa Url

en: Filter
sq: Filtri

en: Severity
sq: Rendësia

en: Details
sq: Hollësi

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: Other
sq: Tjetër

en: String
sq: Vargu

en: Context
sq: Konteksti
