UI Patterns (SDC in Drupal UI) (2.0.1) - en to jv translation catalogue (28 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Title
jv: Judul

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Links
jv: Tautan

en: Number
jv: Angka

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: All
jv: Kabèh

en: Block
jv: Blok

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Fields
jv: Field

en: Unlimited
jv: Ora ānā batesé

en: Other
jv: Liyané

en: String
jv: Tembung

en: Undefined
jv: Durung didefinisi

en: Empty
jv: Kosong

en: Context
jv: Konték

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Weight for row @number
jv: Bobot kanggo baris @number
