UI Patterns (SDC in Drupal UI) (2.0.4) - en to af translation catalogue (31 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Overview
af: Oorsig

en: Edit
af: Wysig

en: Number
af: Getal

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig

en: Required
af: Verplig

en: Parent
af: Voorganger

en: Name
af: Naam

en: Update
af: Dateer op

en: View
af: Wys

en: Path
af: Pad

en: Unknown
af: Onbekend

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: From
af: Van

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Other
af: Ander

en: Source
af: Bron

en: Identifier
af: Identifiseerder

en: - All -
af: - Alle -
