UI Patterns (8.x-1.0-beta6) - en to bo translation catalogue (28 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Core
bo: ནང་སྙིང

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Source
bo: ཁུངས

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Subtitle
bo: ཁ་བྱང་ཕལ་བ

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Hide empty fields
bo: གནས་ཁོངས་སྟོང་བ་གབ་པ

en: Do not display fields, labels or markup for fields that are empty.
bo: སྟོང་བ་ཡིན་པའི་གནས་ཁོངས་ལ་གནས་ཁོངས་དང་ཁ་བྱང་ཡང་ན་མཚོན་རྟགས་སྟོན་མི་དགོས།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན

en: If not checked, fields that are not configured to customize their HTML elements will get no wrappers at all for their field, label and field + label wrappers. You can use this to quickly reduce the amount of markup the view provides by default, at the cost of making it more difficult to apply CSS.
bo: གལ་སྲིད་བདམས་མེད་ཚེ། HTML གྲུབ་ཆ་ལ་རང་བཟོ་བྱེད་པར་སྒྲིག་འགོད་བྱས་མེད་པའི་གནས་ཁོངས་ལ་མཛེས་བཟོའི་ལག་ཆ་གང་ཡང་མི་ཐུབ། ཁྱེད་ཀྱིས་འདི་སྤྱད་དེ་མཐོང་རིས་ལ་སོར་བཞག་གི་དབྱེ་རྟགས་གྲངས་ཉུང་དུ་གཏོང་ཐུབ། དེ་ལྟར་བྱས་ན་CSS ཡི་བེད་སྤྱོད་སྔར་ལས་ཁག་པོ་ཡོད།
