UI Patterns (8.x-1.0-beta6) - en to el translation catalogue (29 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Title
el: Τίτλος

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Articles
el: Αρθρα

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: Field
el: Πεδίο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Core
el: Πυρήνας

en: Page
el: Σελίδα

en: Fields
el: Πεδία

en: Desc
el: Φθί

en: Destination
el: Προορισμός

en: Pattern
el: Πρότυπο

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Source
el: Πηγή

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Subtitle
el: Υπότιτλος

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Hide empty fields
el: Απόκρυψη κενών πεδίων

en: Asc
el: Αύξ
