UI Patterns (8.x-1.0-beta6) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: User interface
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਇੰਟਰਫੇਸ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Page
pa: ਸਫਾ
