UI Patterns (8.x-1.0-beta7) - en to he translation catalogue (29 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Title
he: כותרת

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Articles
he: מאמרים

en: Links
he: קישורים

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Core
he: ליבה

en: Page
he: דף

en: Fields
he: שדות

en: Desc
he: יורד

en: Destination
he: יעד

en: Pattern
he: פורמט

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Source
he: מקור

en: Plugin
he: פלאגין

en: Apply
he: החל

en: Subtitle
he: כותרת משנה

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
