UI Patterns (SDC in Drupal UI) (8.x-1.0-beta7) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Title
ne: शीर्षक

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Articles
ne: लेखहरु

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Source
ne: स्रोत

en: Subtitle
ne: उपशीर्षक
