UI Patterns (8.x-1.0-rc1) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: User interface
ml: ഉപയോക്തൃ ഇന്റർഫേസ്

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Articles
ml: ലേഖനങ്ങൾ

en: Links
ml: ലിങ്കുകൾ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: None
ml: ഇല്ല

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: Core
ml: കോര്‍
