UI Patterns (8.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Title
sk: Názov

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Articles
sk: Články

en: Links
sk: Odkazy

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Default
sk: Predvolené

en: Core
sk: Jadro

en: Page
sk: Strana

en: Fields
sk: Polia

en: Desc
sk: Zostupne

en: Destination
sk: Cieľové umiestnenie

en: Pattern
sk: Vzor

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Source
sk: Zdroj

en: Apply
sk: Použiť

en: Subtitle
sk: Podnadpis

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
