UI Patterns (8.x-1.0-rc1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Title
sr: Наслов

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Weight
sr: Тежина

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Default
sr: Подразумевано

en: Pattern
sr: Образац

en: Sort by
sr: Сортирај по
