UI Patterns (8.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (20 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Articles
ta: கட்டுரைகள்

en: Reset
ta: மீளமை

en: None
ta: இல்லை

en: Weight
ta: எடை

en: Field
ta: புலம்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Core
ta: கருவம்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Destination
ta: இலக்கு

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Source
ta: மூலம்

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Subtitle
ta: உபதலைப்பு

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
