UI Patterns (8.x-1.0-rc2) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Articles
af: Artikels

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: Preview
af: Voorskou

en: Default
af: Verstek

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Page
af: Bladsy

en: Source
af: Bron

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
