UI Patterns (8.x-1.0-rc2) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Default
jv: Gawan

en: Core
jv: Inti

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Page
jv: Kācā

en: Fields
jv: Field

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
