UI Patterns (8.x-1.0-rc2) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Field
mn: Талбар

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Page
mn: Хуудас
