UI Patterns (8.x-1.0-rc2) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Preview
ps: مخليد

en: Default
ps: تلواله

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Source
ps: سرچينه

en: Plugin
ps: لګون

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
