UI Patterns (8.x-1.0-rc2) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Preview
sq: Shikoje

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Page
sq: Faqe
