UI Patterns (SDC in Drupal UI) (8.x-1.10) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Other
my: အခြား

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Setting
my: အစီအမံ
