UI Patterns Blocks (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Content
ca: Contingut

en: Blocks
ca: Blocs

en: Usage
ca: Ús

en: About
ca: Detalls
