UI Patterns Blocks (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Content
hu: Tartalom

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Usage
hu: Használat

en: About
hu: Leírás
