UI Patterns Blocks (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: About
bo: གསལ་བཤད
