UI Patterns Blocks (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Content
cs: Obsah

en: Blocks
cs: Bloky

en: Usage
cs: Použití

en: About
cs: Popis
