UI Patterns Blocks (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: Content
de: Inhalt

en: Blocks
de: Blöcke

en: Usage
de: Verwendung

en: About
de: Über
