UI Patterns Blocks (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Blocks
el: Μπλοκ

en: Usage
el: Χρήση

en: About
el: Περί
